Минулої ночі у Кременчуці поліцейські виявили двох водіїв напідпитку

Цієї ночі патрульні виявили двох водіїв, які керували транспортним засобом з ознаками сп’яніння.

Поліцейські склали на них протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП та відповідні адміністративні матеріали.

Зазначимо, що за сім місяців сталося 36 ДТП за участю водіїв, які перебували в стані сп’яніння, 10 осіб отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Також нагадаємо, що за керування транспортним засобом в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції водіям загрожує адміністративна відповідальність за ст. 130 КУпАП:

  • за ч. 1 ст. 130 — 17 000 грн з позбавленням права керування на 1 рік;
  • за ч. 2 ст. 130 — 34 000 грн з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого;
  • за ч. 3 ст. 130 — 51 000 грн з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу;
  • за ч. 4 ст. 130 — штраф 34000 або адміністративний арешт на строк 15 діб, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки.

Патрульна поліція закликає водіїв не керувати в стані сп’яніння. Пам'ятайте, що нетверезий водій — це загроза для життя та здоров'я всіх учасників дорожнього руху. Ви на дорозі не одні.

Усі свіжі новини Полтавщини знаходяться тут

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар