Минулої зими ми жили в умовах періодичної відсутності електроенергії — Чепурко

Ворог не припиняє атак і така ситуація може повторитися. Серед усього, важлива і загальна безпека на дорогах. Насамперед, усунення факторів, що сприяють ДТП.

poltavska-khvilia_xcwi/YUE1RYWSR.jpeg

Світлофори мають бути на лінії критичної інфраструктури і працювати попри все. Під час блекауту відсутність регулювання може призвести до хаосу і аварій. Безперервна робота світлофорів допомагає зберігати логістику міста, не перериваючи рух громадського транспорту, автомобілів та пішоходів. Це важливо для ефективного функціонування Полтави, навіть в умовах непередбачених відключень електроенергії.

Це ж стосується і освітлення пішохідних переходів. Це робить їх видимими не тільки вночі, а й при поганій видимості через погодні умови. Це важливо для безпеки пішоходів, оскільки водії зможуть вчасно помітити їх і зупинитися.

Життєдіяльність Полтави, принаймні, в своїх найважливіших складових, не повинна завмерти. Про це потрібно думати вже сьогодні.


Тексти, розміщені в розділ «Блоги», створено сторонніми особами, які висловлюють субʼєктивну думку. Редакція інтернет-видання «Полтавська хвиля» може не поділяти позицію авторів і не несе відповідальності за достовірність та тлумачення наведеної інформації.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Тексти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар