Міський голова Зінькова складає повноваження за станом здоровʼя

Сергій Максименко прийняв рішення про дострокове припинення своїх повноважень міського голови. Депутатський корпус його підтримав. Про це стало відомо з розпорядження міського голови про скликання відповідної сесії міськради.

poltavska-khvilia_xcwi/21Hhmb64R.jpeg

Мер міста повідомив «Полтавській хвилі», що це рішення було виваженим та обґрунтованим. Максименко зазначив, що вже давно говорив про таку необхідність, позаяк останнім часом має проблеми зі здоров'ям, що перешкоджають виконанню його службових обов'язків.

«Хочу подякувати усім за ту неоціненну підтримку, яку отримував понад десять років. Дякую колегам, депутатському корпусу, депутатам обласної ради, керівництву області, народному депутату України Олегу Кулінічу. Разом з ними ми робили нашу громаду кращою.
Вірю, що усі важливі проєкти на благо громади реалізовуватимуться і надалі. Дякую усім за розуміння!»
poltavska-khvilia_xcwi/jxYAmxeVR.jpeg

Сергій Максименко обіймав посаду міського голови з жовтня 2011 року. Містяни обирали його мером міста тричі поспіль.

8 серпня, під час сесії Зіньківської міської ради восьмого скликання, депутатський корпус підтримав рішення посадовця. Сьогодні, 10 серпня о 14:00, має відбутися пленарне засідання міської ради, під час якого депутати розглянуть заяву Сергія Максименка.

У разі схвалення цього рішення повноваження міського голови, згідно з законодавством, виконуватиме секретар міської ради Олександр Прокопенко.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар