Мотоперчатки – купувати чи ні?

Насправді таке питання може собі поставити тільки мотоцикліст аматор, який катається тільки в умовах міського трафіку. І то, якщо мова про літній період, то ваші руки ризикують постійно бути в пилу. А якщо йдеться про осінь, весну чи навіть зиму – то ваші руки обвітряться і ви відчуватимете постійний дискомфорт із-за холоду. Тоді як професіонали взагалі не задаються таким питанням бо моторукавиці – це обов’язковий елемент професійної мотоекіпіровки.

poltavska-khvilia_xcwi/19XS6AcSg.jpeg

Інша справа, що аматори і професіонали можуть обирати між різним моделями, добре що мотоперчатки Shima представлені у великому асортименті  і на сайті і інтернет магазину МотоСтиль зробити вдалий вибір не проблема.

Зимові чи літні? А може універсальні?

Моторукавиці краще одягати в будь-який сезон. По-перше це комфортно. По-друге, підвищується рівень захисту і не тільки від зовнішніх факторів (вітру, сонця, пилу, вологи). Адже мотоперчатки виготовляють з натуральної шкіри, оснащують спеціальним накладками, які навіть при падіння здатні убезпечити руки мотоцикліста від травм (особливо пальці і зап’ястя). А для того щоб комфортно було за будь-якої погоди, виробники пропонують моделі:

  • Літні;
  • Зимові;
  • Міжсезонні (універсальні).

Щодо розмірів та особливостей конструкції, це можуть бути рукавиці короткі чи довгі. Останні потрібні мотоциклістам, які приймають участь у перегонах, бо вони здатні захистити зап’ястя від травм та розтягів.

Зимові рукавиці з усіх сторін (верх/низ) виготовлені з натуральної шкіри, також вони мають спеціальний підклад, який забезпечує тепло. До речі, не варто купувати моторукавиці «впритик». Тобто між вашими кінчиками пальців і «пальцями» на рукавицях має бути зовсім невеликий але простір. Дуже великі рукавиці – то незручно, але і тісні теж ні комфорту не додадуть ні про безпеку не можна говорити.

Для зручності більшість моделей оснащені різними фіксаторами та застібками. Це дозволяє підібрати моделі актуальні для комбінації з іншими елементами мотоекіпіровки: мотокурткою, наприклад.

Літні моторукавиці можуть бути виготовлені з натуральної шкіри (верхня частина) і різних міцних матеріалів з кевларовими волокнами на стороні долонь (нижня частина). Дуже зручно, бо з одного боку руки захищені, з іншого - не виникає дискомфорту із-за того що натуральна шкіра не завжди гарантує клімат–контроль, В таких літніх рукавицях руки не будуть потіти, отже нуль дискомфорту.

poltavska-khvilia_xcwi/wjuSe0cIg.jpeg

На сайті MotoStyle представлена продукція різних виробників. Але саме моторукавиці Shima привертають увагу і професіоналів, і аматорів. Вони різноманітні, вражають великим виборів фасонів і конструкцій. Крім того виробника відрізняє не тільки широкий асортимент, але і демократична цінова політика. Отже питання чи купувати моторукавиці чи ні, дякуючи вибору на сайті, вже не ставлять собі не те що Профі, а навіть і аматори.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар