На автоагрегатному заводі в Полтаві відкрили новий стадіон

«Усе це робили для дітей, аби відточувати майстерність, поповнювати лави «Ворскли» і українського футболу», — йдеться на сайті спортклубу.

У Полтаві на території Полтавського автоагрегатного заводу (вул. Зіньківська, 57), відкрили стадіон із найсучаснішим штучним покриттям. Це перша черга будівництва мультифункціонального спорткомплексу ФК «Ворскла».

На відкриття арени до Духовної столиці України завітали високоповажні гості та зірки українського футболу: Президент Української асоціацїї футболу Андрій Павелко, перший віце-президент УАФ Алан Плієв, перший віце-президент УАФ Олег Протасов, перший віце-президент УАФ Анатолій Дем’яненко, перший віце-президент УАФ Олексій Михайличенко та інші гості.

Футбольний клуб «Ворскла» представляли президент Роман Черняк, віце-президент Олег Лисак і наставник головної команди Юрій Максимов.

poltavska-khvilia_xcwi/MJJ-MEWnR.jpeg

Серед гостей також перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін і голова Полтавської облради Олександр Біленький та міський голова Олександр Мамай.

«Головне, щоб на цьому полі народжувалися нові імена українського футболу і поповнювали склад юнацької молодіжної та національної збірних. Полтавщина подарувала футболу цілу плеяду справжніх легенд. Так, зокрема, двоє ваших вихованців, Ротань і Мелащенко, нині тренують Молодіжну збірну. Ми чекаємо, що «Ворскла» покаже гарний результат у єврокубках і 29 липня на своєму полі здолає фінський «КуПС». Дякую почесному президенту клубу Костянтину Валентиновичу, який піклується про футбол. Це велика справа, хороша інвестиція у майбутнє», –  привітав присутніх Президент Української асоціацїї футболу Андрій Павелко.
«Коли починали будівництво стадіону, навіть не мріяли, що тут збереться еліта українського та полтавського футболу. Усе це робили для дітей, аби відточувати майстерність, поповнювати лави «Ворскли» і українського футболу», – говорить президент ворсклян Роман Черняк.

Після відкриття арени подарували спортінвентар футбольним школам області і провели матч у форматі 11 на 100 між дублерами «Біло-зелених» та 10-річними вихованцями ДЮФШ ФК «Ворскла».

Дізнавайся про новини Полтави та області першим — підпишись на телеграм канал «Полтавської хвилі»

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар