На дотримання санітарних норм та протиепідемічних заходів під час ЗНО Полтавщина отримала 620 тисяч гривень

З 21 травня в Україні розпочинається ЗНО. Тому перед освітянами і владою України постало завдання — безпечно провести тестування в умовах карантину з дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів.

Місцеві бюджети на придбання засобів індивідуального захисту для організації протиепідемічних заходів під час проведення основної та додаткової сесій ЗНО отримали 20 млн грн субвенції з держбюджету. Полтавщина, у свою чергу, отримала 620 тисяч гривень, повідомила на апаратній нараді заступник директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Галина Власюк.

Для забезпечення публічного порядку й безпеки під час проведення ЗНО залучать близько 70 працівників поліції і наближені автопатрулі. Також наразі ГУ ДСНС України у Полтавській області перевіряє об’єкти, де будуть розташовуватись пункти проведення ЗНО.

На Полтавщині у 2021 році ЗНО складуть 12 795 учасників у період з 21 травня по 15 червня. Визначено 8 округів проведення тестування — Полтава, Кременчук, Гадяч, Лубни, Миргород, Карлівка, Кобеляки, Пирятин.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар