На фронті загинули ще четверо воїнів з Полтавщини

Сергій Кришталь, Віктор Виплавень, Євгеній Юрченко та Олександр Танцюра загинули під час російсько-української війни.

Віктор Виплавень

7 березня 2023 року житель Хорольської громади отримав тяжке поранення поблизу Вугледару на Донеччині. 18 травня серце захисника зупинилось від гострої серцевої недостатності, коли він проходив лікування. Віктор Виплавень служив в бригаді імені Чорних Запорожців. Воїн мав звання сержанта.

poltavska-khvilia_xcwi/hN5SMjU4R.jpeg
Віктор Виплавень

Євгеній Юрченко

19 травня на щиті повернувся в Полтавщину Євгеній Юрченко. Він був молодшим сержантом Державної прикордонної служби. Воїн загинув 13 травня 2023 року на Чернігівщині, обороняючи державний кордон.

19 травня загиблого воїна провели в останню путь мешканці Гоголевого та Устивиці. Поховали захисника на Розсошенському міському кладовищі.

poltavska-khvilia_xcwi/7AzJGCU4g.jpeg
Прощання з Євгенієм Юрченком

Сергій Кришталь

У боротьбі за Україну загинув ще один житель Хоролу. Сергій Кришталь був солдатом окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького спеціальної військової частина А0222.

17 травня воїн загинув поблизу Авдіївки, захищаючи східні рубежі України. 21 травня о 10:00 захисника проведуть в останню путь і рідному місті. Поховають воїна на Алеї Слави центрального кладовища Хоролу.

poltavska-khvilia_xcwi/XSm8GCU4g.jpeg
Сергій Кришталь

Олександр Танцюра

23 березня 2022 року під час оборони Маріуполя загинув житель Лубенської громади. Олександр Танцюра народився 3 липня 1970 року. Воїн навчався і закінчив неповну середню школу №5.

У липні 2014 року Олександр Танцюра добровільно вступив до лав полку «АЗОВ». Воїн закінчив спеціальні курси у навчальному центрі Національної гвардії України, пройшов курс підготовки відповідного рівня. Двічі захисник отримував поранення на війні і повертався у стрій.

З загиблим воїном попрощаються 19 травня о 12 годині на Володимирському майдані у Лубнах.

poltavska-khvilia_xcwi/kpTNnj84R.jpeg
Олександр Танцюра

Вічна пам'ять загиблим воїнам!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар