На фронті загинули ще четверо захисників з Полтавщини

Богдан Заіченко, Руслан Легуша, Святослав Виступов та Андрій Козиняк у боротьбі з російськими окупантами.

Руслан Легуша

7 червня 2023 року біля населеного пункту Синьківка на Харківщині загинув житель Лубенської громади. Руслан Легуша народився 9 червня 1973 року у селі Вищий Булатець. Він закінчив інститут та працював вчителем хімії, біології в Ісківській середній школі. Викладав також трудове навчання і предмет «Захист України». У 2014 році Руслан добровольцем пішов до війська та брав участь в АТО. Майже рік перебував на передовій, захищаючи населені пункти Трьохізбинка, Старий Айдар, міста Щастя та Луганськ.

24 лютого 2022 року Руслан Легуша пішов до військкомату та став на захист України. Більше року боронив рідну землю в складі розвідувальної групи окремої механізованої 92 бригади, визволяв від окупантів Харків, Харківську та Луганську області.

10 червня о 13:00 відбудеться панахида за загиблим воїном у селі Вищий Булатець, вул. Шевченка,18. 10 червня о 14:00 з воїном попрощаються на майданчику біля будинку культури в селі Вищий Булатець.

poltavska-khvilia_xcwi/f7ICIa_4R.jpeg
Руслан Легуша

Святослав Виступов

На війні з окупантами загинув житель Білицької громади. Святослав Виступов народився у 1986 році. У воїна залишились батьки та брат. Про дату і час прощання з загиблим захисником повідомлять пізніше.

poltavska-khvilia_xcwi/CDZZN-_4g.jpeg
Святослав Виступов

Богдан Заіченко

Старший лейтенант народився 11 липня 1995 року у місті Полтава. У 2015 році воїна призвали на строкову військову службу. У 2016 році Богдан Заіченко брав участь в АТО. Захисник проходив службу у військовій частині на посаді начальника зенітної ракетної обслуги зенітно-ракетної батареї зенітно-ракетного дивізіону.

Воїн отримав поранення під час виконання бойового завдання поблизу Шахтарського на Донеччині. 6 червня Богдан Заіченко загинув у військовому шпиталі в місті Курахове.

10 червня об 11:00 з захисником попрощаються біля Свято-Успенського собору у Полтаві.

Андрій Козиняк

Андрій Козиняк народився в 1988 році в Великосорочинській громаді. 5 червня 2023 року загинув житель Миргородської громади. Воїн виконував бойове завдання в Запорізькій області.

poltavska-khvilia_xcwi/p3mANalVg.jpeg
Андрій Козиняк

Вічна пам'ять загиблим воїнам!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар