На фронті загинули ще двоє захисників з Полтавщини

Олег Іщенко та Максим Сидоренко загинули на сході, захищаючи суверенітет України.

Максим Сидоренко

Після важкого поранення у стаціонарному відділенні Харківського військового шпиталю помер житель Машівки Максим Сидоренко, який захищав нашу Батьківщину від російських окупантів.

31-річний служив у 18 роті 4 батальйону військової частини А3052 Національної гвардії України, куди пішов добровольцем.

Максим народився і мешкав у селищі Машівка. Працював у Машівській виправній колонії №9 у селі Кустолово-Суходілка. У вільний час дуже полюбляв грати у футбол.

«Ніколи не відмовляв у допомозі товаришам, сусідам. Хотів, щоб усім було добре. Всією душею любив свою родину, батьків, дружину Альонку та доньку Софійку, яка лише закінчує другий клас, а також – любив життя та рідну Україну.
Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й всієї громади», — Машівська селищна рада.
poltavska-khvilia_xcwi/800b0IQ4R.jpeg

Олег Іщенко

16 травня у лікарні Дніпра помер військовий з села Великі Кринки Кременчуцького району Олег Іщенко. Він добровільно долучився до лав Збройних Сил України, аби вигнати російських окупантів з України.

18 березня 2022 року був призваний по мобілізації. Служив у військовій частині А0335 на посаді стрілець-санітар. Брав участь у боях на найгарячіших ділянках фронту.

poltavska-khvilia_xcwi/ESXlAIwVg.jpeg

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар