На фронті загинули ще п'ятеро бійців з Полтавщини

Олександр Яковцов, Мирослав Пінчук, Олександр Козаченко, Михайло Рожнятовський та Олександр Бардаковський віддали життя за свободу та незалежність України.

Михайло Рожнятовський

12 вересня 2023 року під час мінометного обстрілу в районі селища Новоселівське на Луганщині загинув Михайло Рожнятовський. Воїн народився 21 квітня 1975 року у Лубнах. Виховувала хлопчика бабуся, оскільки рано став сиротою. Після школи Михайло отримав освіту у Лубенському лісотехнічному коледжі. Працював у Лубенському відділенні «ПРИВАТБАНКУ».

Михайла Рожнятовського призвали до війська захищати Україну від окупантів. З березня цього року він встиг здобути спеціальність артилериста та воювати на Лиманському напрямку і в Луганській області.

У загиблого воїна залишились: дружина, син та донька. З полеглим воїном попрощаються 19 вересня о 12 годині на Володимирському майдані у Лубнах.

poltavska-khvilia_xcwi/tfLSdymIg.jpeg
Михайло Рожнятовський

Олександр Козаченко

Воїн народився 21 вересня 1982 року в селі Бербениці. Після закінчення школи Олександр вступив у ПТУ в с. Дігтярі Чернігівської області, де здобув спеціальність тракториста. Після строкової служби в українській армії він повернувся у рідне село і працював за спеціальністю на підприємствах сільськогосподарської галузі.

22 березня 2023 року Олександра Козаченка мобілізували у ряди Збройних сил України. Служив у званні солдата.

16 травня 2023 року воїн зник безвісти в районі населеного пункту Оріхово-Василівка Бахмутського району. Інформація про його загибель підтвердилася днями після отримання результатів ДНК-експертизи.

poltavska-khvilia_xcwi/P94aOsmIg.jpeg
Олександр Козаченко

Мирослав Пінчук

На війні загинув уродженець села Нова Михайлівка Диканської громади Мирослав Пінчук. Воїн закінчив школу у селі та переїхав на Чернігівщину. Був учасником АТО/ООС. Потім захищав Україну і під час повномасштабного вторгнення. Поховають Мирослава Пінчука на Чернігівщині.

poltavska-khvilia_xcwi/C2lsDsiIR.jpeg
Мирослав Пінчук

Олександр Яковцов

Воїн народився 1992 року у селі Нова Кочубеївка. Олександра Яковцова призвали на військову службу 11 липня 2023 року. Він виконував бойові завдання на посаді навідника гранатометного відділення.

11 вересня 2023 року Олександр Яковцов загинув в районі населеного пункту Опитне Донецької області. Воїн потрапив під артилерійський обстріл противника.

poltavska-khvilia_xcwi/HaGldsmSR.jpeg
Олександр Яковцов

Олександр Бардаковський

У Кременчуці відбулося прощання з воїном Олександром Бардаковським. У 28-річного бійця залишилися мати та брат.

Воїна призвали на військову службу під час мобілізації 29 квітня 2023 року. Він служив старшим стрільцем-оператором механізованого батальйону військової частини А-1815.

7 вересня 2023 року Олександр Бардаковський загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині в районі населеного пункту Керамік Покровського району.

Прощання з захисником проходило у Міському палаці культури. Панахиду відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Олександра Бардаковського на Алеї Героїв Свіштовського кладовища поряд з іншими захисниками України.

poltavska-khvilia_xcwi/HDggKsiSR.jpeg
Олександр Бардаковський

Вічна шана загиблим воїнам!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар