На Гадяччині виявили незаконну вирубку лісу

30 травня на Гадячинні були виявлені три випадки незаконної вирубки лісу, один з яких вчинений на території обслуговування та природно-заповідного фонду гідрологічного заказника "Болото Моховате".

У неділю о півдні працівники відділення поліції №1 Миргородського РВП виявили незаконне перевезення деревини.

Водій вантажівки, який перевозив деревину породи акація, надав під час перевірки документи походження деревини, які викликали сумнів у її походженні. На місці особу було викрито у вчиненні незаконної вирубки деревини породи акація на території Гадяцького лісництва ДП «Полтавське лісове господарство», що призвело до збитків на орієнтовну суму в 75 тис. грн.

Упродовж дня поліцейські отримали відомості про здійснення на території природно-заповідного фонду гідрологічного заказника "Болото Моховате" (далі Заповідник) незаконної порубки лісу. Прямуючи до місця вчинення кримінального правопорушення у екологічній сфері працівники, на території того ж таки Гадяцького лісництва ДП «Полтавське лісове господарство» виявили ще одного порушника, котрий за допомогою бензопилки та підручних матеріалів здійснював незаконну порубку деревини.

Обстеживши в подальшому територію заповідника, поліцейські виявили ще одного лісопорушника, який для власних потреб спиляв дві сосни без відповідного дозволу.

За усіма трьома фактами відомості про вчиненні кримінальні правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проводиться досудове розслідування. Одній особі уже повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 246 КК України (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу), вчинення якого карається штрафом від тисячі п’ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар