На Харківщині відкрили стелу загиблим артилеристам: п'ятеро з них — з Полтавщини

На Харківщині відкрили стелу в пам’ять про полеглих воїнів-артилеристів. На пам'ятній дошці – фото семи воїнів, які у складі 27 окремої артилерійської бригади захищали Україну. П’ятеро з них – уродженці Полтавщини.

poltavska-khvilia_xcwi/N_wnegy4g.jpeg

Про це повідомили на сторінці Полтавського обласного ТЦК та СП.

25 квітня 2022 року поблизу Шебелинки на Харківщині загинули відразу п'ятеро воїнів з Полтавської області. Російські окупанти вдарили ракетою «Точка-У» по українським екіпажам РСЗО «Ураган», які в той час були на перезаряджанні.

Старший механік-водій солдат Куриленко Олександр Вікторович народився 2 січня 1978 року, проживав у селі Петрівка-Роменська Миргородського району.

Старший механік-водій старший солдат Химич Юрій Якович народився 31 липня 1972 року, проживав у Полтаві.

Номер обслуги реактивної артилерійської батареї солдат Палій Денис Ігорович народився 13 жовтня 1984 року, проживав у Полтаві.

Механік-водій солдат Дергай Анатолій Вікторович народився 27 червня 1987 року, проживав у Полтаві.

Механік-водій-кранівник солдат Карась Віталій Васильович народився 1 грудня 1996 року. Проживав у Зінькові Полтавського району.

«Відкриття стели пройшло в урочистій обстановці під звуки військового оркестру. На заході були присутні представники органів місцевого самоврядування, командири та побратими, рідні й близькі полеглих воїнів.
Слава і вічна пам’ять українським воїнам, що віддали свої життя за волю і незалежність рідного народу. Слава Україні!», — йдеться у повідомленні.
Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар