На лікування поранених окупантів у Білорусі вже не вистачає крові — Генштаб ЗСУ

Розпочалась вісімнадцята доба протистояння українського народу російському воєнному вторгненню. Нині стан, положення та характер дій сил оборони без суттєвих змін.

poltavska-khvilia_xcwi/HqsNLZE7R.jpeg

Як повідомляє Генштаб ЗСУ, противник продовжує використовувати цивільну інфраструктуру для військових потреб. Він порушує вимоги Міжнародного гуманітарного права й розміщує підрозділи, техніку на об’єктах підвищеної небезпеки. Також окупанти продовжують обстрілювати мирне населення, проводить незаконні перевірки особистих речей та обшуки серед місцевих мешканців, перевдягається в цивільний одяг та форму ЗС України.

Морально-психологічний стан військ противника, який брав участь у боях зі Збройними Силами України, продовжує погіршуватися, зростає кількість випадків дезертирства та відмов щодо виконання наказів.

За наявною інформацією, поранених окупантів лікують на території Республіки Білорусь. Їх багато, тож не вистачає запасів крові для проведення хірургічних операцій. Залучаються резерви накопичені для громадян Республіки Білорусь — близько 2/3 резерву перенаправлено на потреби військовослужбовців РФ. Активізувалась кампанія щодо збору крові серед працівників бюджетної сфери та цивільного населення.

У зв’язку з втратами збройні сили росії формують нові підрозділи. Зокрема, командування ворога планує залучити близько 1500 осіб зі складу 40-ї окремої бригади морської піхоти (Петропавловськ-Камчатський, Тихоокеанський флот).

Збройні Сили України у взаємодії з іншими складовими сил оборони дають гідну відсіч військам противника, зокрема, за попередню добу було знищено два вертольоти, два винищувачі (один з яких Су-34) та два БПЛА.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар