На Лубенщині демонтують радянський танк

З державного реєстру вилучать пам'ятний знак «Танк ЙС – 2», який розташований у селі Вовчик Лубенського району.

poltavska-khvilia_xcwi/qxESc6iSg.jpeg

Про це повідомляє місцеве видання «Реальні Лубни».

Танк є символом мілітаризму срср. Наразі у Лубенській громаді готують необхідну документацію для вилучення пам'ятки з реєстру.

«Це символ мілітаризму СРСР. Відповідно до статті 2. Закону «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» до символіки російської імперської політики належать „пам’ятні знаки, присвячені подіям Російської Соціалістичної Федеративної Радянської Республіки, Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки, Союзу Радянських Соціалістичних Республік», — повідомив Олег Пустовгар.

Також з села Вовчик планують прибрати «Братську могилу партизан періоду громадянської війни». Цей об'єкт звеличував колаборантів, які зрадили УНР, насаджуючи владу червоної росії.

Нагадаємо, у Лубнах знесли пам'ятник Пушкіну.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 4 коментаря

Написати коментар
 • Р
  Роман
  23 вер.
  Це не символ мілітаризму СРСР!Це символ боротьби наших дідів з фашизмом!
  Відповісти
 • О
  Олександр
  25 вер.
  Отож я чому всім і кажу, що не треба нам українцям зараз воювати з Росією і віддавати своє життя, тому що пройде час і прийде нове покоління і зміняться погляди. Адже війна завжди за майбутнє наступного покоління, так як воювали наші пращури у відчизняній війні за наше майбутнє, і зараз стирається їхня пам'ять, і ганбляться їхні вчинки, от і ця війна в майбутньому буде знецінена і забута, та щей засуджена як безглуздя майбутнім поколінням, за чиє майбутнє зараз проливається кров.
  Відповісти
 • M
  26 вер.
  Треба просто їбашить кацапів
  Відповісти
 • О
  Олександр
  Mager
  11 жовт.
  Не треба нам простим людям робити цього. Хто любить мир і в кому немає ненависті того Господь захистить, і рука злого не торкнеться його. Ця війна повне безглуздя!
  Відповісти