На Миргородщині завершують ремонтні роботи тепломереж

«Миргородтеплоенерго» завершує підготовку до опалювального сезону. На підприємстві завершуються реконструкції та ремонтні роботи.

poltavska-khvilia_xcwi/wKYLTs74R.png

Як повідомили на сайті міськради, у ході робіт замінюють теплову мережу протяжністю 80 метрів, яка не витримала гідравлічних випробувань на одній із вулиць міста.

«Були закуплені труби, і одразу після того, як нам привезли матеріали, ми приступили до виконання робіт. Вскрили теплову мережу і займаємося заміною. Погодні умови були не зовсім благоприємні, довелося зробити перерву на кілька днів, бо траншея була повністю залита водою», — розповів начальник техвідділу підприємства Юрій Ігнатченко.
poltavska-khvilia_xcwi/wiXETs7Vg.png

Наразі ділянка вже зварена і пройшла випробування. Її підключають до мереж модернізованої котельні, яка віднедавна окрім традиційного газового устаткування має змогу працювати завдяки альтернативним видам палива.

Міський голова Сергій Соломаха сказав, що ситуація з опалювальним сезоном контрольована. На випадок надзвичайних ситуацій у громаді виділили кошти на закупівлю необхідного обладнання.

«Можливо температура у квартирах відрізнятиметься від тогорічної. Але це буде відповідно до постанови Уряду про зменшення температурного режиму. Тобто це залежить не від нас. Ми намагатимемося створити взимку комфортні умови для жителів», — додав міський голова.

Нагадаємо, для опалення Кременчука планують закупити котли за 80 мільйонів гривень.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар