На обкладинку «Forbes» потрапили українські лідерки: одна з них з Полтавщини

На обкладинці нового випуску журналу «Forbes Ukraine» – учасниці першого списку 50 українських лідерок. Серед них Анна Адом – членкиня правління ПрАТ «Полтавський ГЗК».

poltavska-khvilia_xcwi/Qr7EFeEVR.jpeg

У журналі заявили, що завдяки цим жінкам з «топ-50» Україна тримається гідно в економіці, волонтерстві, науці, мистецтві та на війні.

На обкладинці журналу: Анна Адом, Ольга Руднєва, Юлія Паєвська (Тайра), Севгіль Мусаєва, Поліна Кошарна, Мар'яна Савка, Аліна Михайлова, Олександра Матвійчук та Ярослава Гресь.

Анна Адом

Директорка з управління персоналом та побуту Ferrexpo в Україні — з 2019 року членкиня правління ПрАТ «Полтавський ГЗК».

Народилася у 1976 році. Закінчила недержавний Інститут сучасних знань за спеціальністю: «Спеціаліст з соціальної роботи, психолог».

Близько 15 років керує функцією HR у промислових компаніях з активами в Україні та за кордоном (ArcelorMittal, Corum Group, DTEK).

Також у новому номері журналу ви дізнаєтесь:

  • Рейтинг найкращих роботодавців України;
  • Що допомогло новому СЕО OKKO переграти обставини й ринок;
  • Як дискаунтер «Аврора» зміг зрости більш ніж удвічі за перший рік війни;
  • Revolut на порозі перетворення на великий банк. Чи загальмує це найшвидший необанк Європи;
  • Історія шляху культового воїна та командира ЗСУ Дмитра Коцюбайла, відомого як Да Вінчі;
  • Інтернет-холдинг Genesis поставив на потік вирощування топменеджерів усередині компанії. Як влаштована його школа лідерства;
  • Думки про лідерство Гілларі Клінтон, Марії Берлінської, Олександри Матвійчук, Оксани Маркарової, Кетрін Винник, Юлії Паєвської.
Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар