На окупованих територіях російська влада готується до термінових референдумів

Окупаційна влада терміново призначає незаконні референдуми на окупованих територіях аби легалізувати військові злочини в очах росіян.

poltavska-khvilia_xcwi/WVm_7074g.jpeg
Фото - УП

Про це стало відомо з російських телеграм-каналів.

Очільник «лнр» підписав «закон» про те, щоб провести псевдореферендум та приєднати окуповані частини Луганської області до росії. Представник окупаційної «влади» Дмитро Хорошилов заявив, що «референдум» відбудеться з 23 по 27 вересня.

Питання в бюлетні буде наступне: «Вы за вхождение ЛНР состав Российской Федерации на правах субъекта Российской Федерации?».

«Многострадальный народ Донбасса заслужил быть частью Великой Страны, которую всегда считал своей Родиной. Это событие будет восстановлением исторической справедливости, наступления которого жаждут миллионы русских людей».

В окупованому Херсоні планують схожий захід. Відтак, Сальдо заявив, що референдум про входження Херсонської області у склад росії відбудеться в найкоротші терміни.

На новинарному сайті окупантів розмістили табличку-опитувальник, відповідно до якої, більшість жителів українських областей, що нині в окупації, нібито хоче бути росіянами.

poltavska-khvilia_xcwi/EwgJnAn4R.jpeg
РИА Новости

Волевиявлення судячи з усього не важливе, єдине чим люди, які опинилися в заручниках росіян на окупованих територіях можуть допомогти — не ходити на референдум взагалі.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар