На Пирятинщині вперше провели турнір з кіокушинкаю

За ініціативи міського голови вперше в Пирятинському культурно-громадському центрі відбувся Відкритий чемпіонат з кіокушинкай карате, у розділі «куміте» на Кубок міського голови.

Продемонструвати свої бойові вміння зібралися майже 200 учасників з різних міст України та різних федерацій: Пирятина, Полтави, Ромен, Чорнух, Харкова, Черкас, Гадяча, Бучі, Києва, Гребінки та Лохвиці.

У відкритому чемпіонаті змагалися як хлопці, так і дівчата у чотирьох вікових категоріях. Щоб допуститися до участі, спортсмени повинні мати кваліфікаційний ступінь не нижче 3 юнацького або 3 дорослого розряду. Доки діти на сцені — батьки і тренери вболівали та активно підтримували. Були і радісні вигуки, і сльози поразки.

Варто відзначити, що серед майже 200 учасників пирятинці показали достойний результат. Зокрема, перші місця посіли Вікторія Коженкова, Владислав Ощинський та Арсен Григор, другі місця – у Максима Варави, Івана Кирічевського і Кирила Ощинського, третє – у Дарії Шолох, Святослава Рикуна та Назара Романенка.

Переможці та призери Чемпіонату були нагороджені дипломами, медалями і пам’ятними подарунками. Також діти отримали нагороди за волю до перемоги та кращу техніку.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар