На півночі Полтавщини концентруються ворожі війська — Полтавська ОВА

За словами начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна, ніч на Полтавщині минула більш-менш спокійно. Проте залишається велика загроза з півночі.

poltavska-khvilia_xcwi/qFH7nbYng.jpeg

Про це повідомив Лунін 6 березня:

«Ця ніч на Полтавщині пройшла більш-менш спокійно, але залишається велика загроза з півночі. Там сконцентрована велика кількість російської ворожої техніки. Окрім цього хочу сказати, щоби усі звернули увагу, що зараз немає учбових сирен і коли ви чуєте сирену, то прошу вас дотримуватися правил і спускатися в укриття. Прошу дотримуватися комендантської години».

Лунін говорить, що наразі в області працює гуманітарний штаб, який надає допомогу Сумщині та Харківщині. До цих регіонів щодня переправляють фури із гуманітарною допомогою — їжею, засобами гігієни та одягом.

«Полтавська ОВА та районна військова адміністрація займаються біженцями. Приймаємо їх і прошу допомагати у цьому питанні», — сказав начальник Полтавської ОВА

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар