На Полтавщині 299 медиків, які захворіли на COVID-19, отримали майже 3 мільйони гривень

Департамент соцзахисту прозвітував про виконання програми у 2021 році. Цьогоріч у межах програми витратили 44 млн грн.

poltavska-khvilia_xcwi/EFA-3527R.jpeg
Депутатка Полтавської обласної ради Лариса Босенко

6 грудня відбулося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном під головуванням депутатки облради Лариси Босенко. На засіданні депутати заслухали звіт директорки обласного Департаменту соціального захисту населення Людмила Корнієнко про виконання комплексної програми соціального захисту у 2021 році.

poltavska-khvilia_xcwi/U9VP3c2ng.jpeg
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов
poltavska-khvilia_xcwi/ywVP3527R.jpeg
Олександр Біленький, Лариса Босенко, Олег Синєгубов
poltavska-khvilia_xcwi/Sr4P35h7R.jpeg
Олександр Біленький (ліворуч), Олександр Лемешко (праворуч)
poltavska-khvilia_xcwi/5C4E3ch7g.jpeg
Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін (ліворуч), заступника голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко (праворуч)

Цьогоріч, у межах програми, почали вперше виплачувати одноразову матеріальну допомогу медичним працівникам, які захворіли на коронавірус. Усього виплату отримали 299 медиків на загальну суму 2 млн 990 тис. грн. Також матеріальну допомогу мають виплатити у грудні.

Додамо, що програма соцзахисту реалізується в області кілька років та має 32 напрямки. Цьогоріч на реалізацію програми виділили 51 млн грн, зокрема 44 млн грн вже витратили. Гроші були заплановані на:

  • виплату щомісячної грошової допомоги з обласного бюджету 97 дітям, які мають статус сімей загиблих учасників АТО — 2 тис. 294 грн;
  • безкоштовне санаторно-курортне лікування сімей загиблих учасників АТО, учасників АТО — 135 путівок;
  • безкоштовне забезпечення медикаментами учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи — 4 млн 200 тис. грн;
  • компенсацію за надання пільг з безкоштовного перевезення на міжміських автобусних маршрутах — 1 млн 700 тис. грн;
  • надання одноразової матеріальної допомоги;
  • грошова допомога сім’ям учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, сім’ям, які мають статус сім’ї загиблого учасника бойових дій на території інших держав, вдовам померлих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, сім’ям, у яких виховуються діти з інвалідністю.
poltavska-khvilia_xcwi/14or35hng.jpeg
Директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА Павло Кропивка
poltavska-khvilia_xcwi/Bmorq5h7g.jpeg
Директор обласного Департаменту охорони здоров'я Віктор Лисак

За словами депутатки обласної ради Людмили Корнієнко, в області збільшується кількість звернень щодо надання одноразової матеріальної допомоги. У 2021 році звернулося більш як 3 тисячі жителів області. Також наступного року планують збільшити суму матеріальної допомоги онкохворим дітям з 42 тис. грн до 50 тис. грн.

«Без реалізації державної підтримки, тобто реалізації державних програм, обласної програми, місцевих програм ми не досягнемо ефективної підтримки на більш вразливі категорії населення. Тобто зараз співпрацюємо на кожній ОТГ саме з тим, щоби теж на рівні ОТГ запрацювали конкретні соціальні програми».

Також під час засідання голова комісії Лариса Босенко сказала, що за попередньою інформацією питання бюджету області на 2022 рік розглянуть протягом 2 тижнів:

«Розпорядником коштів є Департамент фінансів ОДА. Тому на сьогодні такою інформацією (питання бюджету на 2022 рік — ред.) не володіємо. За попередніми даними, можливо це буде протягом 10 днів — 2 тижнів. Відповідно до бюджетного кодексу, ми не можемо займатися розглядом бюджету області без прийняття бюджету України, який був ухвалений нещодавно».
poltavska-khvilia_xcwi/7N2u3ch7g.jpeg
Лариса Босенко

Нагадаємо, що з обласного бюджету Полтавщини виділять 610 тисяч гривень. Гроші спрямують на виплати медикам, які захворіли на коронавірус на роботі.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар