На Полтавщині автівки п‘яних водіїв конфісковуватимуть на користь армії

На Полтавщині за керування транспортними засобами в стані сп’яніння конфісковуватимуть автомобілі та передаватимуть їх для фронту.

poltavska-khvilia_xcwi/N5wESzEng.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Полтавській області.

Таке рішення прийняла Рада оборони області.

Тому, якщо водій керуватиме авто у стані алкогольного сп'яніння, транспорт конфіскують. Надалі конфісковані автівки використовуватимуться Збройними Силами України, правоохоронцями та територіальною обороною для виконання завдань, пов’язаних із захистом Батьківщини від ворога.

Крім того, Рада оборони області прийняла ще одне важливе рішення. Якщо громадянин порушить обмеження комендантської години без обґрунтованих поважних причин, органи правопорядку доставлятимуть правопорушників у відділення поліції та долучатимуть їх до виконання громадських робіт строком до 24-ох годин. Також посилюється контроль за дотриманням заборони продажу алкогольних напоїв. Віднині в разі виявлення в торговельних точках або на інших адресах алкогольних або спиртовмісних напоїв усю продукцію вилучать та знищать на місці.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар