На Полтавщині брат забив брата до смерті

У Кременчуці, після розпиття алкогольних напоїв, між братами виникла сварка, що переросла у бійку. Один з чоловіків забив іншого до смерті.

poltavska-khvilia_xcwi/JX6Uv9Z4R.jpeg

Про це стало відомо із вироку Крюківського районного суду міста Кременчук.

Винуватець наніс декілька ударів кулаками обох рук в область голови брата, від яких останній упав на підлогу. А потім завдав щонайменше шістнадцять ударів руками стиснутими в кулак і ногами по голові та обличчю, після чого, ухопивши його своїми руками за шию, почав душити.

Від нанесених ушкоджень чоловік помер в квартирі.

Однак у залі суду винуватець свою причетність до злочину заперечував. Говорив, що протягом дня, коли вони з братом вживали разом алкоголь, до квартири заходило безліч людей. А брата без свідомості він побачив, коли вночі прийшов з іншої кімнати. За його словами тоді з квартири виходив чоловік у якого були рани на руках. Його він і вважав винним у смерті рідної людини.

Однак, надані стороною обвинувачення висновки імунологічних експертиз, за змістом яких вбачається, що сліди крові в помешканні де проживав обвинувачений і де було заподіяно потерпілому тілесні ушкодження від яких останній загинув, належить виключно братам.

Спираючись на розбіжності у свідченнях та висновки експертів брата визнали винним у вбивстві та призначили йому покарання у вигляді восьми років позбавлення волі.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар