На Полтавщині дітей до 11 років щеплюють спеціальною вакциною

З січня 2023 року у Полтавській області розпочали вакцинувати дітей віком від 5 до 11 років включно спеціальною вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

poltavska-khvilia_xcwi/EjJfxVA4R.jpeg

МОЗ затвердило наказ, що вніс зміни до правил вакцинації дітей проти COVID-19 ще восени. Він дозволяє щеплювати від коронавірусу дітей віком від 5 до 11 років включно. Однак до цього часу чекали на спеціальну вакцину.

Загалом в області вже провакциновано понад 300 дітей. Для вакцинації дітей, яким ще не виповнилося 12 років, використовують спеціальну вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Як пояснюють у МОЗ, одна доза цього препарату містить втричі менше активної речовини, ніж вакцина цієї ж компанії для дітей віком від 12 років.

Для щеплення обов’язкова інформована згода батьків або опікунів за формою № 063-2/о. Раніше в Україні була дозволена вакцинація дітей віком від 12 років.

poltavska-khvilia_xcwi/kp6y-40Vg.png

Адреси та контакти найближчого центру або пункту вакцинації від COVID-19 можна знайти тут або зателефонувати сімейному лікареві, педіатру чи в найближчу поліклініку.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар