На Полтавщині можуть створити Ветеранський обласний центр

19 травня у Полтаві обговорили перспективу появи Ветеранського центру Полтавської області.

Про це розповів перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко Новинам Полтавщини.

Під час зустрічі обговорювали практики соціально-психологічної та реабілітаційної допомоги учасникам бойових дій, форми сприяння їх участі у бізнес-проєктах та освітніх програмах.

Ми розглядали міжнародні практики допомоги, ресоціалізацію  учасників бойових дій (їх повернення в соціум).  Обговорили, які існують бізнес-практики, освітні практики, практики психологічних реабілітацій. Іноземні партнери готові нам надати фінансову допомогу. Для цього ми маємо знайти приміщення та підписати меморандум між місцевою владою та спільнотою ветеранів, – розповів перший заступник голови Полтавської обласної ради.

На сьогодні на Полтавщині існує більше сотні різних ветеранських організацій. А для підписання меморандуму має бути єдиний представницький делегований орган.

Разом з цим Олександр Лемешко зазначив, що такий проєкт може охоплювати не лише учасників бойових дій, а й їх сім’ї, переміщених осіб та людей з інвалідністю.

Наразі у Полтавській області 13,5 тисяч учасників бойових дій. Із них 500 – це жінки. А внутрішньо переміщених осіб 22 тисячі. Тобто даний проєкт має бути розрахований десь на 50 тисяч мешканців Полтавської област, – додав він.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар