На Полтавщині нещеплених від кору дітей не допускатимуть до очного навчання

Школярям, які не вакцинуються від кору до 1 вересня, заборонять відвідувати освітні заклади області, аби запобігти спалаху вірусного захворювання.

poltavska-khvilia_xcwi/anhPpJRIg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомила завідувачка імунологічним відділом Полтавського обласного центру контролю та профілактики хвороб Олена Асаул.

За словами пані Олени, комісією ТЕБ та НС було надане доручення закладам освіти не допускати невакцинованих дітей в освітні заклади на території Полтавщини. Якщо батьки дитини категорично відмовляються щепити дитину, вона може навчатися в режимі онлайн.

Також Олена Асаул наголосила на тому, що таке рішення прийняли через небезпеку кору. Оскільки хворі на кір подеколи мають ускладнення, такі як енцефаліт, було прийняте рішення про обов'язкову вакцинацію всіх дітей.

Наразі в області вакцинували 1328 дітей. Загалом планують щепити 3888 осіб.

Нагадаємо, на Кременчуччині закриють вісім шкіл.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 2 коментаря

Написати коментар
 • ЛР
  Леонід Румберг
  22 серп.
  Ганьба тупій чиновниці! Недопуск дитини до школи, це зуд бюрократки виконати план по щеплення від кіру і грубе порушення Конституційного права дітей на навчання!
  Відповісти
 • С
  22 серп.
  Нещеплення дитини від кору - це грубе порушення прав інших дітей. Їдьте жити на безлюдний острів, там не треба робити щеплення. Недоумок.
  Відповісти