На Полтавщині переселенцям виплатять понад 2 тисячі гривень допомоги

Благодійний фонд «Право на захист» проводить реєстрацію на надання фінансової допомоги переселенців.

poltavska-khvilia_xcwi/oaw-ZXM4R.jpeg

Зареєструватися можна у Полтаві за адресою вул. Павленківська, 3б (Пн-Пт 09:00 – 18:00) і Кременчуці за вул. Ватутіна, 7 (Пн-Пт 08:00 – 17:00). Графік виїзду мобільної групи:

poltavska-khvilia_xcwi/YdotWXMVR.png

Подати заявку можуть ВПО, які постраждали від воєнних дій, повернулися до свого постійного місця проживання та мають певні категорії вразливостей:

  • родина, яка має лише одного з батьків з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
  • родина, яку очолює одна або кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією чи кількома дітьми віком до 18 років;
  • родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо);
  • прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).
«Якщо ви були зараховані на фінансову допомогу в розмірі 2220 грн/особа/місяць від іншого агентства ООН/гуманітарної організації, ви не можете бути зараховані на допомогу УВКБ ООН. Це один і той самий вид допомоги, який реалізують різні агентства», — повідомляє благодійний фонд.

Нагадаємо, що у Гадячі переселенці зможуть отримати «гуманітарку».

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар