На Полтавщині підприємству, яке постачало продукти школам, заборонили вести діяльність

Ірині Опришко Фізичній особі-підприємцю тимчасово заборонили виробництво та обіг харчових продуктів на потужностях, розташованих в селі Сергіївка, Миргородського району.

Під час позапланового інспектування на потужностях ФОП, виявили невідповідності гігієнічним вимогам законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості продуктів під час виробництва та обігу харчів. Ці порушення становлять загрозу для життя та здоров’я людини.

Тимчасова заборона на ведення підприємницької діяльності діятиме 10 днів. За цей час підприємиця має усунути недоліки, виявлені під час перевірки.

Загалом 12-13 жовтня перевірили чотирьох постачальників харчів школам та харчоблоки двох навчальних закладів у Полтавському та Миргородському районах. Про це повідомила пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області.

За результатами інспекції, припинили роботу на двох підприємствах та з двох шкіл вилучили продукти – напівфабрикат філе куряче-бройлера з доданою водою, призначений для страв учнів опорного закладу та підрозділу дошкільної освіти.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар