На Полтавщині планують побудувати три сміттєпереробні заводи

На Полтавщині продовжують розробляти Регіональний план управління відходами до 2030 року.

Про це розповів під час пресконференції 21 травня заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

Розробка Плану включає кілька етапів. З них вже завершили два етапи та базовий варіант планування твердими відходами.

Уже запропоновані варіанти розміщення місць зберігання відходів (полігонів), сортувальних станцій, місць переробки відходів. Наразі в області планується будівництво трьох сміттєпереробних заводів. Але це проміжна інформація, точно можемо говорити, коли отримаємо Регіональний план управління відходами. Діючий варіант вже пройшов обговорення з громадами. Зокрема, територію області буде поділено на чотири кластери — Лубенсько-Пирятинський, Миргородський, Кременчуцький та Полтавський, – зазначив Євген Греков.

Зокрема, заводи з переробки відходів планують збудувати у неподалік Полтави, у Горішніх Плавнях та у Пирятинській громаді.

Маємо діалог з Полтавською громадою. Маємо спільно об’єднати зусилля, для того щоб цей об’єкт з’явився. І допомогти у залученні і державного фінансування, або коштів інвесторів на реалізацію цього проєкту. Окрім Полтави, об’єкт у Пирятинській громаді, який вже потенційно визначений у Регіональному плані. Також, третій об’єкт – у Горішніх Плавнях: громада визначилася з інвестором, надала в оренду земельну ділянку, – наголосив Євген Греков.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар