На Полтавщині попрощалися із загиблим на війні Олександром Тутком

24 січня в останню путь провели старшого солдата Олександра Тутко, який загинув внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині.

poltavska-khvilia_xcwi/3oMZJyT4R.jpeg

Про це повідомили у Лохвицькій міській раді:

«Сьогодні, 24 січня 2023 року, громада в останню земну дорогу провела земляка, який захищав Україну від російського агресора, – Тутка Олександра Сергійовича. Місто, у якому народився, виріс і жив Герой, зустрічало траурний кортеж з тілом загиблого живим коридором. Прихиливши коліна, люди віддавали останню шану полеглому воїну».
poltavska-khvilia_xcwi/SMunJyoVg.jpeg

Олександр народився 16 липня 1985 року у Лохвиці. У мирному житті, до початку війни, працював водієм у ТОВ «Європа Транс-Агро».

З першого ж дня повномастштабного вторгнення військовий служив на посаді бойового медика взводу механізованої роти механізованого батальйону.

poltavska-khvilia_xcwi/he5O1yTVg.jpeg

17 січня Олександр загинув від поранень, що несумісні з життям, потрапивши під мінометний обстріл поблизу Водяного Волноваського району, що на Донеччині.

poltavska-khvilia_xcwi/3xL51yo4R.jpeg

Поховали захисника з військовими почестями на міському цвинтарі. Вічна та світла пам'ять Героєві!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • w
    whydonate
    12 квіт.
    Нехай пам'ять про вашого близького буде вічною і світла. Зичу вам сил зібратися в цей важкий час і підтримую в думках. Поділюся вашою скорботою і готовий допомогти в будь-який спосіб. <a href=" https://bit.ly/43Wi2ZC"> Похорон</a>
    Відповісти