На Полтавщині попрощалися з військовим льотчиком Дмитром Фішером

30 березня у Миргороді в останню путь провели захисника України Дмитра Фішера. 5 червня чоловік виконав своє останнє бойове завдання. Відтоді його вважали безвісно зниклим. У березні 2024 року експертиза ДНК підтвердила загибель льотчика.

poltavska-khvilia_xcwi/xL1hvTxIg.jpeg
Дмитро Фішер

Про це повідомили в Миргородській міській раді.

Дмитро Фішер народився 8 березня 1973 року. Після закінчення школи чоловік вступив до Чернігівського льотного училища. У 1994 році він став пілотом винищувача Су-27.

У 2011 році Дмитро Фішер літав на навчаннях «Безпечне небо», де здобував знання про повітряні бої. Ще через рік чоловік закінчив Харківський університет Повітряних Сил України.

За час свого навчання він обіймав посаду командира ланки, а згодом — командира авіаційної ескадрильї 831-ї бригади тактичної авіації. Льотчик неодноразово виступав на міжнародних авіаційних показах у Польщі та Британії.

poltavska-khvilia_xcwi/GV_hDobSR.jpeg
Прощання з військовим льотчиком Дмитром Фішером
poltavska-khvilia_xcwi/UTMovobIR.jpeg
Прощання з військовим льотчиком Дмитром Фішером

Чоловік служив у складі 40-ї бригади тактичної авіації. У 2017 році він обіймав посаду заступника командира бригади. У квітні 2022 року Дмитру Фішеру присвоїли орден «Богдана Хмельницького» III ступеня.

5 червня 2022 року чоловік виконав останнє бойове завдання. З того дня його вважали безвісно зниклим. У березні 2024 року експертиза ДНК підтвердила загибель захисника. Чоловіка поховали на Алеї Героїв у Миргороді.

Вічна шана Герою.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар