На Полтавщині правоохоронці виявили більше 600 рослин конопель

Коноплі виявили у мешканців Лубенського та Полтавського районів.

У рамках проведення профілактичних заходів «МАК-2021» поліцейські Лубенського районного відділу та сектору поліцейської діяльності №1 (смт. Машівка) Полтавського районного управління поліції викрили осіб, які незаконно вирощували рослини коноплі на територіях своїх домоволодінь.

Поліцейськими Лубенщини, за процесуального керівництва Лубенської окружної прокуратури, проведено санкціоновані обшуки за місцем проживання 50-річного та 49-річного жителів Лубенщини. Як результат, було виявлено та вилучено загалом понад 300 рослин конопель.  Вилучені рослини направлені на експертне дослідження.

Окрім того, поліцейські сектору поліцейської діяльності №1 (смт. Машівка) Полтавського районного управління поліції, за процесуального керівництва Карлівського відділу Решетилівської окружної прокуратури, провели санкціоновані обшуки за місцем проживання чотирьох жителів Машівської територіальної громади. За результатами обшуків правоохоронці вилучили близько 350 рослин конопель. Вилучені рослини направлені на експертне дослідження.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар