На Полтавщині проведуть інвентаризацію водних та лісових ресурсів

На Полтавщині планують провести інвентаризацію водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності. Таке завдання має виконати кожна область.

Для координації роботи в Полтавській ОДА провели онлайн-засідання. Обговорили й питання виявлення самозаліснених і придатних для створення лісів земельних ділянок, а також стан підготовки до реконструкції парків і скверів у громадах відповідно до ініціативи Президента.

Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Гришко зазначив, що лісистість Полтавщини становить 9 %, а розораність території — 61,7 %. Протягом останніх 20 років у області проводили роботу з лісорозведення. У результаті, в області створено 15,2 тисячі гектарів нових лісів у порядку консервації неугідь та малопродуктивних земель.

«Указом Президента започаткована екологічна ініціатива з масштабного заліснення України. У межах її реалізації передбачене виявлення самозаліснених і придатних для створення лісів земельних ділянок державної та комунальної форм власності з метою їх подальшого використання для досягнення оптимальної лісистості України. Остаточні обсяги лісорозведення для областей будуть доведені в державній програмі, яку розробляють Міндовкілля та Держлісагентство, — зазначив Іван Гришко. — Лісівники Полтавщини готові садити нові ліси, але без активної участі й підтримки громад виконати завдання зі збільшення площі лісів неможливо».

Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Євген Греков наголосив, що на території області для заліснення потрібно віднайти декілька тисяч гектарів.

Усі свіжі новини Полтавщини знаходяться тут

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар