На Полтавщині проводять заняття з верхової їзди на конях для реабілітації військових

До програми з соціального відновлення для ветеранів та їхніх родин додалася іпотерапія — їзда верхи на конях.

poltavska-khvilia_xcwi/zW1lA1mIR.jpeg

Про це 15 вересня повідомив нардеп Олег Кулініч.

За словами депутата, програму постійно оновлюють, аби максимально сприяти подоланню психологічних травм і поверненню до повноцінного і активного соціального життя.

«Наразі додалася іпотерапія, адже заняття з їзди на конях. Перебування поруч з цими тваринами вже давно довели свою ефективність для стабілізації психологічно-емоційного стану. Оскільки частина ветеранів з інвалідністю перебували на протезах, не всі вважали верхову їзду гарною ідеєю, багатьом довелося подолати внутрішню невпевненість у своїх можливостях. Але по закінченню сеансу абсолютно кожен наш захисник був у щирому захваті — від того, що це вдалося, від заряду енергії та впевненості, які вони отримали».
poltavska-khvilia_xcwi/nI2XAJiSR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/_A1u01iSg.jpeg

Також програма включає заняття в басейні, масаж, групові фізичні тренування, спелеотерапію, арттерпію, глинотерапію та багато інших активностей.

«Нагадаю, що однією з головних особливостей програми соціального відновлення є те, що ветерани проходять її спільно зі своєю родиною — дружинами, дітьми, іншими найближчими родичами», — пише депутат.

Нагадаємо, що на базах двох полтавських університетів запрацюють центри ветеранського розвитку.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар