На Полтавщині пункти вакцинації працюватимуть щодня

У області й надалі продовжують працювати 5 центрів вакцинації у Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Горішніх Плавнях.

На Полтавщині, окрім вакцини CoronaVac, розпочалося щеплення Pfizerом. За 4 дні в області імунізували 4982 людини.

Загалом щеплення першою дозою вакцини в області отримали 124 тис. 809 осіб, другою — 81 тис. 291. Полтавщина займає лідируючі позиції за темпами щеплення. Наше завдання — не послабляти темпів вакцинальної капманії. Від цього залежать і життя людей, і рівень економіки, — зауважив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Із цією метою на Полтавщині запрацювали пересувні центри вакцинації. У перспективі цю практику планують  впроваджувати й надалі.

На Полтавщині почали відновлювати проведення масових заходів, ярмарків, фестивалів. Однак усе це може припинитися у разі поширення COVID-19. Від нашої спільної активності багато чого залежить, — закцентував Олег Синєгубов.

Перед профільними закладами охорони здоров’я стоїть завдання зі стовідсоткового забезпечення киснем і постійний моніторинг стану захворюваності. Нині в стаціонарі лікується 51 особа, 13 пацієнтів отримують допомогу через ШВЛ.

Головне завдання — залучити до щоденної роботи всі 93 пункти щеплення, які в нас визначені. Із них наразі  задіяні від 30 до 50. Всі пункти зобов’язані працювати, — сказав Віктор Лисак. — Наше завдання — дійти до кожного населеного пункту, скласти відповідні графіки для мобільних бригад. На території області є всі ресурси й резерви, щоб провести профілактичну роботу й захистити людей.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар