На Полтавщині розпочали навчання добровольчих пожежних загонів

29 квітня полтавські рятувальники розпочали навчання працівників Скороходівської та Сидоряченської добровільної пожежної охорони.

poltavska-khvilia_xcwi/VhVNljQ7R.jpeg

Інструктажі проводять за програмою «Спеціальна підготовка працівників місцевої пожежної охорони та членів добровільної пожежної охорони».

Під час навчання добровольці опановують теоретичні та практичні навички, ознайомлюються зі специфікою роботи рятувальників.

poltavska-khvilia_xcwi/1v-N_CQ7g.jpeg

Полтавські фахівці разом із добровольцями оглянули пожежно-рятувальну техніку та обладнання, яке знаходиться на озброєнні підрозділів, а також відпрацювали вправи з одягання бойового одягу і спорядження.

poltavska-khvilia_xcwi/q3lH_Cw7R.jpeg

Раніше ми писали, що жителям Полтавського району пропонують долучитися до добровольчих формувань, які допомагатимуть ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій, спричинених війною.

Усім, хто хоче долучитися, потрібно заповнити анкету.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар