На Полтавщині розробили план дій у разі обстрілів критичної інфраструктури

З огляду на ракетні удари окупантів по об'єктах критичної інфраструктури влада області підготувала плани дій у разі надзвичайної ситуації.

poltavska-khvilia_xcwi/zQjD3gnVR.jpeg

Про це 14 вересня повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

За словами Луніна, розроблені та затверджені РВА плани дії у разі надзвичайної ситуації. Також проведені наради з «Укренерго», «Полтаваобленерго» та «УЗ».

Пригадаємо, що ввечері 11 вересня росія вдарила по критичній цивільній інфраструктурі. Зокрема обстріляли Харківську ТЕЦ-5. Тому багатьох областях впала напруга в електромережі та припинилося водопостачання.

«Були включені електрогенератори. До подачі електроенергії вода почала підійматися з резервуарів до рівня споживачів. Десь не були включені насоси. Тому їх потрібно було запускати вручну», — розповів Лунін.

Також НЕК «Укренерго» готують резервні шляхи живлення електроенергією та аварійний запас. Компанія готує своїх людей та аварійні ремонтні бригади, які цілодобово будуть обслуговувати мережі та відновлювати їх.

«Нам потрібно було вдаватися до нестандартних рішень, щоб забезпечити надійність живлення енерговузла під час холодних температур. Київські споживачі цього й не помітили», — сказав голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Нагадаємо, що на Полтавщині ППО збили ворожу ракету.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар