На Полтавщині відкрили кондитерський цех

Володимир Опришко — підприємець із невеликого села Сергіївка на Полтавщині. Разом із родиною він відкрив у селі пекарню, сироварню та кондитерський цех.

poltavska-khvilia_xcwi/Fki9nHNIg.jpeg
Фото: Мінекономіки України

Про це повідомили у Міністерстві економіки України.

«Пекарня і сироварня не зупиняла роботу навіть у найбільш критичний період війни, коли російські окупаційні війська підійшли за 5 кілометрів до райцентру — Гадяча і захопили Липову Долину. Звідти — три кілометри до Сергіївки», — йдеться у повідомленні.
poltavska-khvilia_xcwi/inBkVHHIg.jpeg

Володимир був одним із перших серед мешканців району, хто став учасником грантової програми від держави «Власна справа», за якою можна отримати до 250 тис. грн. Кошти він отримав на закупівлю обладнання для кондитерського цеху.

«На грантові кошти ми купили тістоміс, пічку, кухонні меблі. Зараз випікаємо близько 100-150 кілограмів тортів на день», — розповів Володимир Опришко.
poltavska-khvilia_xcwi/rVWm4HNIg.jpeg

Продукцію підприємця купують далеко за межами села, а хліб возять навіть у сусідню Сумську область. Сім’я підприємця забезпечує роботою близько 40 місцевих мешканців та купує у селян молоко, овочі та фрукти за трохи вищими цінами, ніж в інших громадах.

Аби швидко запустити виробництво, на роботу запросили кондитера з досвідом і взяли ще кілька нових працівників. Усю продукцію продають через власну мережу магазинів.

Раніше ми писали, що на Полтавщині працює машинобудівне підприємство з Харківщини.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар