На Полтавщині викрили «смотрящого» за бандою торговців зброєю та наркотиками

Поліція викрила 41-річного «кримінального авторитета», який контролював та «спонсорував» торгівлю зброєю та наркотиками у Горішніх Плавнях.

poltavska-khvilia_xcwi/CicDSVaVg.jpeg

Про це повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

Чоловік розподіляв кримінальні доходи між наркоторговцями, займався наповненням «общака» та відправленнями «гріву» (передачок) для засуджених. Учасників злочинної організації з обігу психотропних речовин викрили ще у січні 2023 року.

«До злочинної організації входили семеро мешканців Горішніх Плавнів, віком від 39 до 43 років. Її стійкість забезпечувалася за рахунок централізованого підпорядкування учасників організатору угруповання, дотримання заходів конспірації, чіткого планування дій. Фігуранти мали широке і стабільне коло потенційних покупців як серед осіб з наркотичною залежністю, так і серед інших дрібних збувачів», Євген Рогачов.

Кримінальні кошти від незаконного обігу психотропів, спрямовували на збільшення обсягів закупок і збуту заборонених речовин, на оплату праці учасників групи, на відправку передач у місця відбування покарань області для засуджених та формування «общака», вирішення конфліктів та спірних ситуацій, а також підтримання злочинного авторитету.

poltavska-khvilia_xcwi/bEtOSVa4R.jpeg

Слідчі поліції, за погодженням з прокуратурою, усім фігурантам вручили підозри у вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів. Шістьом з них обрано запобіжні заходи – тримання під вартою без права внесення застави.

Слідчі Слідчого управління обласної поліції, за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури, здійснюють розслідування кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених рядом статей Кримінального кодексу України:

  • частиною 5 статті 255;
  • частиною 1 статті 255-1;
  • частиною 2 статті 311;
  • частиною 2 статті 306;
  • частини 1 статті 209;
  • частиною 1 статті 263;
  • частиною 2 статті 263-1.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар