На Полтавщині викрили злочинну групу, що організувала мережу гральних закладів

Нелегальний бізнес викрили працівники регіонального управління стратегічних розслідувань спільно зі слідчим управлянням поліції Полтавської області, за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури та силової підтримки спецпідрозділу поліції «КОРД».

Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини, зазначив:

«Всупереч вимогам Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», злочинна група створила мережу закладів для азартних ігор в Полтавській та Харківській області. Для надання незаконних послуг, спільники використовували комп’ютерну техніку та програми-симулятори гральних автоматів. Окрім того, учасники незаконного бізнесу створили інтернет-сайт для онлайн-ігор».
poltavska-khvilia_xcwi/4Y74lzznR.jpeg

Поліція провела 15 санкціонованих обшуків за адресами розташування гральних закладів, проживання та реєстрації фігурантів, а також в автомобілях, якими вони користувалися.

Дмитро Бученко, начальник управління стратегічних розслідувань в Полтавській області повідомив:

«Під час обшуків вилучено пістолет та набої до нього, гроші в національній та іноземній валюті, мобільні телефони з SIM-картами, комп’ютерну техніку, сервери, маршрутизатори, камери відеоспостереження, флеш-накопичувачі, банківські карти, чорнові записи, візитівки та рекламні постери з інформацією про інтернет-ресурс».
poltavska-khvilia_xcwi/e_oIlzk7g.jpeg

Слідчі поліції здійснюють досудове розслідування за ч. 2 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (Організація або проведення азартних ігор без ліцензії на провадження відповідного виду діяльності з організації та проведення азартних ігор, вчинені за попередньою змовою групою осіб).

Також вирішується питання про відкриття провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу).

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар