На Полтавщині засудили чоловіка, який ухилявся від військової служби

Шишацький районний суд оголосив вирок жителю Федунки, якого визнали винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації.

poltavska-khvilia_xcwi/nGX5lXIIR.jpeg
Фото ілюстративне

Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що у січні 2023 року чоловік пройшов медичну комісію та згідно довідки ВЛК був визнаний придатним до військової служби. 1 червня він мав прибути до військової частини. Втім, не маючи поважних причин, засуджени не прибув на місце відправки.

У суді чоловік розповів, що в 2018 році отримав травму ноги, після якої йому складно бігати чи ходити протягом тривалого часу. Також засуджений зазначив, що у квітні-травні 2023 року його за повісткою відправили на службу до однієї з військових частин, однак там його не прийняли з огляду на стан його здоров'я. Через кілька днів той прибув до іншої частини, де його знову не прийняли з огляду на наявність у нього непогашених судимостей.

Тож коли йому втретє вручили повістку, чоловік не прибув на місце відправки до військової частини, пояснюючи це тим, що боявся участі в бойових діях. Врахувавши наявність в обвинуваченого непогашених судимостей, суд позбавив чоловіка волі на три роки.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар