На Полтавщині взяли під варту посадовця та адвоката, які переправляли чоловіків за кордон

Полтавські правоохоронці затримали адвокатесу та посадовця, яких підозрюють у сприянні переправлення ухилянтів за межі України.

poltavska-khvilia_xcwi/YAWuMN4IR.jpeg
Фото прокуратури

Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі.

Адвокатесу та заступника директора інформаційного центру місцевого закладу вищої освіти підозрюють у незаконому переправленні чоловіків через державний кордон України.

Адвокатесі повідомили про підозру в сприянні переправленні ухилянтів за кордон, вчиненому з корисливих мотивів, а посадовцю освітнього закладу – у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період, за попередньою змовою групою осіб. Обох зловмисників взяли під варту. Вони перебувають під домашнім арештом.

poltavska-khvilia_xcwi/WFqtnN4SR.jpeg
Фото прокуратури

За свої «послуги» зловмисники брали до 5,5 тисяч доларів. За гроші адвокатеса пропонувала чоловікам оформити інвалідність на близьких родичів, і таким чином виїхати з ними за кордон у якості супроводжуючих осіб.

Посадовець університету ж пообіцяв місцевому жителю уникнути мобілізації, зарахувавши його до освітнього закладу, в якому він навіть не працював. Вартість такої довідки становила 28 тисяч гривень.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар