На Полтавщині знову активізувалися телефонні шахраї

Днями зафіксували кілька випадків телефонного шахрайства.

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Полтавській області, зловмисники продовжили працювати за традиційною схемою: надходили дзвінки платникам податків, керівникам підприємств Новосанжарської ОТГ Полтавського району з номеру телефону: +380668012759 із проханням зателефонувати до начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олександра Лаврова, при цьому вказувавши номер телефону +380999185134, який насправді не належить керівнику обласної податкової.

Головне управління ДПС у Полтавській області знов нагадує, що службові особи ДПС Полтавщини жодних вказівок по телефону щодо проведення перевірок, збирання коштів від свого чи від імені довірених осіб не давали й давати не можуть. Вони завжди діють винятково в межах норм Податкового Кодексу та законодавства України.

Податківці наполегливо радять не вступати в перемовини з телефонними шахраями та не перераховувати їм кошти, бути пильними та обачними. А при виявленні таких махінацій негайно звертатись до органів Національної поліції, СБУ та прокуратури.

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар