На реалізацію проєктів бюджету участі Кобеляччини виділено 2 мільйони гривень

1 липня Кобеляцький міський голова Олександр Копелець провів зустріч з учасниками та переможцями шкільного та громадського бюджету участі Полтавської області.

У ході розмови міський очільник зазначив, що жителі Кобеляцької громади завжди активно беруть участь у громадських бюджетах Полтавської області, завдяки цьому є можливість залучити кошти з інших бюджетів та реалізовувати нові ідеї для розвитку інфраструктури.

Також Олександр Олександрович подякував присутнім за активну громадянську позицію та запевнив, що кошти на реалізацію проєктів-переможців в сумі 1 млн грн передбачено у бюджеті міської ради та закликав авторів проєктів долучатися до їх реалізації.

На завершення всі учасники та переможці отримали сертифікати та презентаційні матеріали від Полтавської обласної ради.

У 2020 році мешканцями Кобеляцької громади було подано 16 проєктів, 13 з яких здобули перемогу. Серед проєктів: 7 – Шкільний громадський бюджет та 8 – бюджет участі Полтавської області.

Загальна вартість проєктів становить більше 2 млн грн, 50% з яких взяла на себе зобов’язання профінансувати Кобеляцька міська рада, а інші 50% – буде виділено з Полтавського обласного бюджету.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар