На росії масово відраховують студентів-хлопців призовного віку для подальшої мобілізації — зведення Генштабу ЗСУ

Окупаційні війська продовжують втрачати у техніці та живій силі. Аби поповнити лави ворожої армії керівництво РФ вдається до протизаконної мобілізації на тимчасово окупованих територіях. Крім того, за інформацією Генштабу ЗСУ панічні настрої в керівництві військами змушують вдаватись до екстраординарних кроків — мобілізації в самопроголошеній Придністровській республіці. Водночас з території росії надходять повідомлення про масове відрахування з університетів хлопців призовного віку.

poltavska-khvilia_xcwi/AybXFQLnR.jpeg

Зведення Генштабу ЗСУ станом на 6:00 за напрямками:

 • На Північному та Північно-західному напрямках продовжується ведення бойових дій в Поліському та Волинському операційних районах, а також вздовж ділянки державного кордону України та в районах населених пунктів Ніжин, Іваниця, Тростянець, триває оборона міста Чернігова.
 • Угруповання сил і засобів оборони міста Києва відбиває наступ противника, наносить вогневе ураження його наступальним угрупованням та стійко утримує визначені рубежі.
 • На Південному напрямку оперативні угруповання сил оборони здійснюють прикриття державного кордону України та морського узбережжя, охорону й оборону аеродромів та об’єктів критичної інфраструктури.
 • На інших напрямках угруповання військ проводять стабілізаційну операцію та виконують завдання територіальної оборони.
 • У Бердянську ворог почав поширювати пропагандистські матеріали направлені на дискредитацію військово-політичного керівництва нашої держави.
 • У населених пунктах Чернігівської області, що тимчасово зайняті російськими військами, ворог, у порушення норм Міжнародного гуманітарного права, продовжує переховувати озброєння та військову техніку серед житлових будинків та в приміщеннях сільськогосподарських об’єктів. Використовує мережу лікувальних закладів для надання медичної допомоги пораненому особовому складу. Окупанти виводять з ладу вежі стільникового зв’язку.
 • В Херсонській області виявлено, що військовослужбовці ЗС рф, переодягнені у цивільний одяг, висувалися у напрямку на місто Миколаїв.

Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на 6:00

 • Повітряні Сили ЗС України відбивають ракетно-бомбові удари та знищують засоби повітряного нападу окупантів, здійснюють протиповітряне прикриття важливих об’єктів інфраструктури України та угруповань військ.
 • За наявною інформацією, у зв’язку з численними втратами особового складу противник продовжує проводити приховану мобілізацію під виглядом навчальних зборів на тимчасово окупованій території Криму, Краснодарському краї та окремих районів Донецької і Луганської областей; активізував діяльність щодо набору добровольців для війни на території України.
 • Крім того, зафіксовано випадки відрахування юнаків призовного віку з вищих навчальних закладів рф з метою поповнення резерву армії загарбників.
 • Окупантами не виключається можливість залучення до війни з Україною військовослужбовців невизнаної «придністровсько-молдавської республіки» у кількості до 800 осіб, проте морально-психологічний стан зазначеного особового складу залишається на низькому рівні.
 • За наявною інформацією серед особового складу окупаційних військ розповсюджуються панічні настрої через величезні втрати в живій силі та техніці.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар