На щиті до Полтавщини повертаються двоє воїнів

На війні з росіянами загинули двоє військових з Полтавщини — Віталій Рибалко та Олександр Зівановський.

Віталій Рибалко

Як повідомляє 28 березня Зіньківська міська рада, 23 березня біля Роботиного Запорізької області загинув солдат Віталій Рибалко. Чоловік був стрільцем взводу оперативного призначення.

З військовим прощатимуться 29 березня 29 березня у Зінькові. Траурний мітинг та поховання відбудуться на кладовищі села Удовиченки.

poltavska-khvilia_xcwi/gZPhF7xIg.jpeg
Віталій Рибалко

Довідка:

Віталій Рибалко народився 3 березня 1987 року в Удовиченках. У 2002 році закінчив місцеву школу та продовжив навчання у Зіньківській школі №1. Строкову службу проходив у ракетних військах на Хмельниччині. Працював токарем у ремонтно-механічному цеху.

Тривалий час чоловік жив у Кременчуці. До початку повномасштабного російського воєнного вторгнення чотири роки працював токарем у Польщі.

Олександр Зівановський

Як повідомляє Гребінківська міська громада, 21 березня біля населеного пункту Павлівка на Донеччині загинув старший сержант Олександр Зівановський. Він служив оператором відділення управління командира батареї.

poltavska-khvilia_xcwi/tuKEK7xSg.jpeg
Олександр Зівановський

Довідка:

Олександр Зівановський народився 22 серпня 1990 року у селі Кулажинці. Навчався у Кулажинській загальноосвітньої школи. У 2008 році закінчив 11 класів зі срібною медаллю. У цьому ж році вступив до Київського Політехнічного інституту на факультет електроніки та автоматики.

У 2022 році чоловіка мобілізували до лав Збройних сил України.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар