На війні з окупантами загинули четверо захисників з Полтавщини

Захищаючи Україну від окупантів на сході загинули Євгеній Садовік, Артем Дмитрієнко, Сергій Шапар та Олександр Гирман з Полтавщини.

8 лютого на Донеччині внаслідок ворожого обстрілу загинув Євгеній Садовік з Михайлівської громади. Військовий був командиром бойової машини, йому було 42 роки.

Із захисником попрощаються 15 лютого в селі Кустолово-Суходілка, поховають воїна в Машівці. Для тих, хто бажає проститися з Євгенієм, о 13:00 від церкви в Кустолово-Суходільці будуть курсувати два автобуси.

poltavska-khvilia_xcwi/O1lfvF1VR.jpeg

10 лютого у Бахмуті, що на Донеччині, поліг Артем Дмитрієнко. Військовий був гранатометником мотопіхотного батальйону 93 бригади «Холодний Яр». Ще 22 березня захисник добровольцем пішов захищати Україну на фронті. У травні переніс тяжке поранення на Харківщині, та у вересні знову повернувся на захист Батьківщини.

14 лютого Артема з військовими почестями поховали на кладовищі села Дмитрівки.

poltavska-khvilia_xcwi/TSHrvFJVR.jpeg
Артем Дмитрієнко

11 лютого, від отриманих на фронті поранень, загинув військовий з Лубенщини Сергій Шапара.

«Вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність у бою за Україну, під час участі у бойових діях в районі населеного пункту Федорівка Бахмутського району Донецької області 6 лютого 2023 року отримав поранення несумісні з життям, від яких і помер 11 лютого наш земляк, командир відділення кулеметного взводу, старший сержант Шапар Сергій Миколайович», – повідомили у громаді.

Військовому було 42 роки. Він жив та працював у Лубнах, а у березні 2022 року його мобілізували до лав ЗСУ. У захисника залишилися батько, дружина та доньки.

Попрощаються з Сергієм 15 лютого о 13:00 на Володимирському майдані у Лубнах.

poltavska-khvilia_xcwi/_bynOKJ4g.jpeg
Сергій Шапара

6 лютого, захищаючи Україну від окупантів, загинув військовий з Глобинщини Олександр Гирман. На знак скорботи за полеглим 15 лютого у громаді оголосили Днем жалоби.

Церемонія прощання з захисником відбудеться 15 лютого о 13:00 у с. Великі Кринки біля сільського будинку культури. Героя зустрінуть живим коридором.

poltavska-khvilia_xcwi/1GVOdFJ4g.jpeg
Олександр Гирман

Вічна та світла пам'ять захисникам України.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар