На війні з росіянами загинули ще п'ятеро військових з Полтавщини

Захищаючи Україну та своїх співвітчизників від навали росіян загинули Юрій Гогуленко, Артур Дрючевський, Геннадій Онупко, Володимир Голуб та Леонід Єщенко.

Артур Дрючевський

13 березня, поблизу селища Діброва, що на Луганщині, поліг воїн з Гадяцької громади, Артур Дрючевський. 24 червня захисникові мало б виповнитися 35 років.

Завтра, 27 квітня о 10:00, земляки зустрінуть Героя, створивши «живий коридор» вулицями Лохвицька та Полтавська.

poltavska-khvilia_xcwi/_9UAazyVR.jpeg
Артур Дрючевський

Геннадій Онупко

21 квітня Великобагачанську громаду сколихнула сумна звістка – серце військового Геннадія Онупко, який у січні 2023 року отримав тяжке поранення на фронті, перестало битися. Захисник гідно обороняв Бахмут та майже три місяці боровся за життя.

Прощання з воїном відбудеться 27 квітня о 12:00 в селі Якимове.

poltavska-khvilia_xcwi/KvlGfksVg.jpeg
Геннадій Онупко

Володимир Голуб

22 квітня, виконуючи бойове завдання у Бахмуті, помер Володимир Голуб. У війського стався серцевий напад.

Протягом життя воїн працював на місцевих будівельних підприємствах та Полтавському і Єристівському гірничо-збагачувальних комбінатах.

26 квітня захисника провели в останню путь.

poltavska-khvilia_xcwi/XQIc3ks4R.jpeg
Володимир Голуб

Юрій Гогуленко

18 квітня на війні загинув військовий з Кременчуцької громади Юрій Гогуленко. Юрій захищав Україну на фронті майже від початку повномасштабного вторгнення – з 1 березня 2022 року. У солдата залишилися донька та батьки.

poltavska-khvilia_xcwi/cKm_3ksVR.jpeg
Юрій Гогуленко

Леонід Єщенко

24 квітня, виконуючи бойове завдання поблизу Соледару, загинув воїн Леонід Єщенко. Захисник навчався в Кременчуцькому ліцеї, згодом здобув освіту у льотному коледжі.

З перших днів повномасштабного вторгнення Леонід став на захист України. Воїн мав позивний «Француз», захищав Бахмут та обороняв Донеччину й Луганщину. Навіть після тяжкого поранення він повернувся до побратимів на фронт та займався евакуацією поранених з місць бойових дій. Захисникові було лише 25 років.

poltavska-khvilia_xcwi/92AN6ky4g.jpeg
Леонід Єщенко

Вічна та світла пам'ять полеглим Героям.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар