На залізничних вокзалах Полтави та в'їздах до міста замінили державні прапори

29 липня у Полтаві військові 116 бригади тероборони міста замінили державні прапори. Цю акцію приурочили до Дня Української Державності.

poltavska-khvilia_xcwi/lhXjBIz4g.jpeg

Першим замінили стяг на площі біля Київського вокзалу. Військова Руслана Вакуліна, яка піднялась на вишці, щоб оновити державну символіку, говорить:

«Прапор — це символ країни, який є втіленням національної єдності, честі та гідності. Така можливість випала мені вперше, було тривожно».
poltavska-khvilia_xcwi/i_vqfSzVg.jpeg
Руслана Вакуліна

Також нові стяги встановили на в'їздах у місто з Сумського, Кременчуцького та Харківського напрямків. У майбутньому планують повернути прапор на Південному вокзалі (раніше через реконструкцію площі Слави його довелося зняти).

«Щоб здалеку було видно, що Полтава — це Україна», — розповідає ініціатор акції Юрій Бублик.
poltavska-khvilia_xcwi/1jieBSk4R.jpeg
Юрій Бублик

Ці прапори встановили патріотично налаштовані полтавці ще у 2014 році й відтоді замінювали їх раз у квартал. Однак повномасштабна агресія росії внесла свої корективи — тільки зараз «дійшли руки».

«Державний прапор України, Державний герб і Державний гімн ‒ сьогодні є символами незламності, волі, єднання та боротьби за незалежність. В тяжкий для нашої країни час як ніколи важливо підтримувати патріотизм і дбати про державну символіку. Ми щоденно демонструємо всьому світу нескорений козацький дух українського народу. Українська символіка ‒ приклад героїзму наших захисників! Продовжуємо пришвидшувати день нашої перемоги!» — прокоментував акцію голова облради Олександр Біленький.
poltavska-khvilia_xcwi/PHLgLIk4g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/0zizLIz4g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/LrszYIk4R.jpeg

Раніше ми писали, що волонтери з Німеччини передали три машини полтавським військовим.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар