Начальник обласної поліції Києва на свій день народження відкрив собі пам'ятник

20 серпня в центрі Києва встановили пам'ятник чинним поліцейським, який дуже нагадував начальника обласної поліції Андрія Небитова, недавнього іменинника.

Пам'ятник встановили біля Головного управління Національної поліції в Києві на вулиці Володимирській. Про це пресслужба поліції написала на сторінці в Facebook.

Як повідомляють в соцмережі, бронзову статую встановили на честь діючих поліцейських України з нагоди 30-річчя Незалежності. Автор ідеї -скульптор Данило Ровенчін. На виготовлення пішло 180 кілограмів бронзи, висота становить 2 метри.

Скульптуру представив особисто Андрій Небитов. Також він спробував почати нову традицію: тим, хто хоче успішно вступити на службу в Нацполіцію, потрібно потерти жетон Капітана; для отримання нового звання - потриматися за погони; для розкриття злочинів - за пістолет. За його словами, бронзовий Захисник (а саме так назвали пам'ятник) є втіленням відразу багатьох українських офіцерів.

Я в принципі багато чого бачив і чув у цьому житті, але це не лізе на голову зовсім, - зазначив у своєму Facebook журналіст Роман Синіцин. - Учора був День Нацпола? Ні, він 4 липня святкується. Ще 20 грудня менти п'ють, тому що "День міліції", можна зрозуміти. Але ніякої пам'ятної дати вчора не було. Ну, крім дня народження керівника ГУНП, якогось громадянина Небитова. І ось цей діяч відкрив собі пам'ятник ... Дуже схожий до речі.
poltavska-khvilia_xcwi/5dxgflnnR.jpeg

До речі, у Херсоні впав 70-метровий флагшток із прапором, який мали урочисто відкрити 23 серпня 2021 року.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар