«Надходять повідомлення з погрозами мене вбити, покалічити, зґвалтувати»: полтавській активістці в Польщі загрожує небезпека від росіян

Після участі у протесті в Польщі активістці з Полтави Ірині Земляній почали погрожувати росіяни. Нагадаємо, що жінка була серед тих, хто 9 травня у Варшаві облив фарбою російського посла, коли він намагався покласти вінок на кладовищі радянських солдат.

Тоді ж жінку намагалася затримати польська поліція.

Нині, як повідомляє активістка на своїй сторінці у Facebook, їй масово надходять повідомлення з погрозами.

«Росіяни виявилися дуже нєжними, і готові вбивати за те, що їх посол трохи заляпався польським борщем, бо близько біля мене стояв. Мені надходять тисячі повідомлень з погрозами. Такої масованої атаки я не бачила ніколи у своєму житті», — повідомила жінка.

За її словами, усі її дані включно з номером паспорту, адресою проживання в Україні, номером телефону, імейлом, всіма акаунтами соцмереж було викладено в російські телеграм-канали із закликом знищити жінку. Також її додали до російської бази «військових злочинців», де є перелік українських військових.

«Повідомлення надходять з погрозами мене вбити, покалічити, зґвалтувати і т.д, а також купа образ. Абсолютно ВСІ мої месенджери завалені повідомленнями. На мій телефон раз в три хвилини дзвонить невідомий номер, на імейл приходить лист кожну хвилину, вся пошта завалена вщент (поки не розумію, як працювати), телефоном неможливо користуватися. В інстаграмі за пару годин підписалося 25 тисяч ботів ну і всяке таке», — зауважила Земляна.

Нині активістка зі своїм адвокатом повідомила про всі погрози польській поліції. Там вважають, що ситуація серйозна. Після цього жінка під охороною покинула Варшаву, адже тепер їй там перебувати небезпечно.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар